FANDOM


Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data założenia 2004
Lokalizacja 61-028 Poznań, ul. Warszawska 43
Siedziba Poznań
Branża Zakłady bukmacherskie
Strona internetowa

Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. (WZB Milenium) – spółka prowadząca tradycyjną i internetową działalność bukmacherską . Założona w 2004 roku z siedzibą w Poznaniu, posiada całkowicie polski kapitał. W 250 punktach przyjmowania zakładów, pracuje ponad 500 osób (2011).

Działalność WZB Milenium

Firma działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów, regulaminu zakładów wzajemnych oraz ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. Spółka prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych tj. zakładów bukmacherskich i totalizatora, w punktach przyjmowania zakładów na terytorium Polski oraz w Internecie.

Zakłady bukmacherskie to zakłady o wygrane pieniężne, które polegają na typowaniu zaistnienia różnych zdarzeń sportowych, społecznych, politycznych, ekonomicznych itd. Każde zdarzenie ma określony kurs, a wygraną oblicza się mnożąc kursy zdarzeń przez wpłaconą przy zawieraniu zakładu stawkę pieniężną.

Zakłady piłkarskiego totalizatora polegają na typowaniu wyników spotkań z zestawu par z oferty. W każdym spotkaniu typuje się zwycięzcę lub remis. Grający stawia stawkę pieniężną i przy dobrym wytypowaniu zdarzenia wygrywa, przy złym wytypowaniu przegrywa.

Sponsoring

Firma WZB Milenium jest od 2010 roku sponsorem dziecięcych drużyn piłkarskich: UKS Sokół Bobrowice, LZS, Sokół Kalsk, a od 2011 roku KS Dąb Przybyszów.

Liga Mistrzów Milenium

Program lojalnościowy prowadzony przez WZB Milenium od 2006 roku. Do Ligi Mistrzów Milenium należy ponad 40 tysięcy osób (2011).

Strona internetowa

Strona internetowa spółki WZB Milenium zawiera aktualną ofertę, listę punktów przyjmowania zakładów wraz z godzinami otwarcia, informacje o konkursach, organizowanych przez WZB Milenium, statystyki, informacje dotyczące programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Od stycznia 2012 roku na stronie dostępne są zakłady urządzane on-line, na podstawie zezwolenia otrzymanego od Ministra Finansów.

Hasła i linki powiązaneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Milenium zakłady bukmacherskie z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.