FANDOM


Upiorny wieczór, czyli Skibomagiel
Kraj produkcji Polska
Oryginalny język polski
Główne role Krzysztof Skiba, Paweł "Końjo" Konnak, Jarek Janiszewski, Monika Jakubczyk, Kasia Twardy
Liczba odcinków 9
Liczba serii 1
Produkcja
Produkcja Agencja Usług Telewizyjnych AUT
Czas trwania odcinka 40 minut
Emisja
Stacja telewizyjna Tele 5
Data premiery listopad 2007
Oficjalna strona serialu

Upiorny wieczór, czyli Skibomagiel – program autorski satyryka i piosenkarza Krzysztofa Skiby emitowany w stacji Tele 5.

Jego pierwowzorem jest program Lalamido. W programie odgrywane są autorskie skecze i sceny mające na celu sparodiowanie ostatnich wydarzeń w kontekście stosunków obyczajowo-społecznych. Do stałych fragmentów należą teledyski Duetu Gremplina (Jarek Janiszewski i Jarek Ziętek), wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej (np. Nergal, Rudi Schuberth), prezentacje dziewczyn topless, parodie popularnych programów telewizyjnych.
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Upiorny wieczór, czyli Skibomagiel z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.