FANDOM


QElectroTech
komputerowe wspomaganie projektowania
Producent QElectroTech
System operacyjny Linux, Windows
Aktualna wersja stabilna 0.22 / 13 marca 2010
Aktualna wersja testowa 0.3 / 16 sierpnia 2009
Licencja GPL
www.qelectrotech.org

QElectroTechprogram do tworzenia schematów elektrycznych, napisany w QT4 i dostępny na licencji GPL. Posiada edytor schematów i edytor elementów, który umożliwia tworzenie własnych kolekcji elementów przez użytkownika. Do zapisywania plików schematów (*.qet) oraz plików elementów (*.elmt) wykorzystywany jest format XML. Schematy mogą być tworzone jako jednokreskowe lub wielokreskowe i eksportowane do popularnych formatów: PDF (*.pdf), PostScript (*.ps), PNG (*.png), JPEG (*.jpg), bitmapa (*.bmp) i SVG (*.svg).

Aplikacja została przetłumaczona na wiele języków, ostatnia wersja stabilna dostępna jest w językach: angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim i rosyjskim.Obecnie aplikacja tłumaczona jest na języki: kataloński, niemiecki, polski i rumuński.

Zrzuty ekranu

Linki zewnętrzne

InterwikiŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: QElectroTech z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.