FANDOM


Park Wodny w Chojnicach
Basen Chojnice
Państwo Flag of Poland.svg Polska
Miejscowość Chojnice
Adres ul. Huberta Wagnera 1
Data otwarcia 2002
Położenie na mapie Polski
Poland location map
"Park Wodny w Chojnicach"
Park Wodny w Chojnicach
53°42′N 17°33′E / 53.7, 17.55Na mapach: 53°42′N 17°33′E / 53.7, 17.55

Park Wodny w Chojnicach[1] - kryta pływalnia w Chojnicach. Jest częścią kompleksu sportowego "Centrum Park Chojnice".

Atrakcje

Basen olimpijski

Ma wymiary olimpijskie 25m x 12,5m oraz głębokość od 1,35m do 1,8m. Pozwala na organizację zawodów pływackich, szkoleń w zakresie pływania synchronicznego i zajęć rehabilitacyjnych.

Basen rekreacyjny

Ma 180m2 powierzchni i od 80cm do 110cm głębokości. Daje możliwość nauki pływania, odpoczynku w wodzie. W basenie rekreacyjnym są 2 bicze wodne o różnych rodzajach strumienia oraz 4 miejsca do masażu bocznego i dennego. Część basenu stanowi 20 metrowa rwąca rzeka, w której temperatura waha się od 29°-32°C.

Jacuzzi

W hali basenowej można także skorzystać z kąpieli wirowo-bąbelkowych w jacuzzi, powodujących rozluźnienie mięśni. Temperatura wody wynosi od 35° do 38° C.

Brodzik

Znajduje się w nim zjeżdżalnia. Poziom wody nie przekracza 0,35 m. Dodatkową atrakcją brodzika jest fontanna wybuchająca strumieniem ciepłej wody oraz podwodne gejzery.

PrzypisyŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Park Wodny w Chojnicach z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera treści o charakterze reklamowym, promocyjnym lub autopromocyjnym.