FANDOM


Last Flightgra akcji wyprodukowana przez polskie studio deweloperskie Bloober Team, dostępna na platformę Wii (WiiWare). Gra zawiera liczne odniesienia do popkultury oraz filmów z kategorii: horror i slasher.

Fabuła

Głównym bohaterem gry jest Amerykański kucharz Larry Adelman, udający się w podróż z USA do Europy w celu napisania nowej książki kucharskiej. W samolocie Larry poznaje Annę Bercescu, która wraca do Rumunii, by na ojczystej ziemi pochować swojego zmarłego w ojca. Wskutek dziwnych turbulencji i wydarzeń podczas podróży, zmarły ojciec Anny zmienia się w wampira, zarażając nieznanym wirusem resztę pasażerów. Larry wraz z Anną będą musieli stawić im czoła.

Opis Gry

Last Flight jest utrzymana w konwencji komiksowej grafiki. Rozgrywka opiera się na eliminacji pojawiających się wrogów (wampirów) za pomocą dostępnego w grze sprzętu oraz znanych z opowieści o wampirach przedmiotach takich jak czosnek, osinowy kołek i woda święcona. Ze względu na brutalność akcji, gra przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Last Flight z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.