FANDOM


Cecilia Jones
Bella Thorne 2010
Pierwszy odcinek 1: Start It Up
Grany przez Bella Thorne
Liczba odcinków 42/42 (Taniec rządzi)
Informacje
Imię i nazwisko Cecilia Jones
Przydomek Cece

Cecilia ,,CeCe" Jones (grana przez Belle Thorne) - fikcyjna postać z serialu Taniec rządzi. W polskiej wersji językowej mówi głosem Marii Niklińskiej.

Biografia

CeCe jest starszą siostrą Flynna i córką Georgii. Jej najlepszą przyjaciółką jest Rocky. Jej rywalami są Gunther i Tinka Hessenheffer. Jest zadziorną i niezależną dziewczyna. Ubiera się oryginalnie, jest prowokacyjna, uparta, ambitna i nie słucha przełożonych. Ma naturę przywódczyni, jednak czasem traci wiarę w swoją inteligencję. Tańczy od zawsze i marzy o zrobieniu kariery, oraz tańczy wraz z Rocky w "Taniec rządzi w Chicago". W jednym z odcinków dowiadujemy się, że CeCe ma dysleksję.
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Cecilia "CeCe" Jones z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego biogramu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.